header-logo2.png Pelargonium Zálesie

Meníme projekty na stavebné objekty!

Spoločnosť S.K. BAU s.r.o. dlhodobo realizuje projekty objektov určených pre individuálnu bytovú výstavbu. Teraz Vám chceme predstaviť svoj najnovší projekt bytového domu Pelargonium, v tichej lokalite, v priamom centre obce Zálesie, neďaleko od hlavného mesta - Bratislavy.

V centre obce Zálesie, vzdialenej iba 18 km od úplného centra Bratislavy, Vám ponúkame dvoj a trojizbové byty, v novo budovanom bytovom dome Pelargonium, na Muškátovej ulici. Okrem bývania v kľudnej lokalite Vám ponúkame byty za veľmi prijateľnú cenu, ktorá je neporovnateľná s cenou bytov v Bratislave.

Bytový dom Pelargonium je navrhnutý s dvoma nadzemnými podlažiami a podkrovím s atraktívnymi plnohodnotnými podkrovnými bytmi. Bude mať 15 dvojizbových bytov, 5 trojizbových bytov a 2 apartmány.

Vysoký štandard bytov a ich atraktivitu okrem ich veľkosti podčiarkuje aj to, že každý byt na druhom nadzemnom podlaží a v podkroví má vlastný balkón alebo loggiu. Byty a apartmány situované na prvom nadzemnom podlaží budú mať vlastnú predzáhradku.

Bytový dom bude mať výťah aj veľkú kočikáreň. Okrem veľkej parkovacej plochy ponúka aj dostatočnú plochu zelene, ktorá bude prístupná iba spoluvlastníkom bytového domu Pelargonium. Každý byt má vlastnú kobku a každému bytu a apartmánu je vyhradené parkovacie státie. Trojizbové byty majú vyhradené po dve parkovacie státia na byt. Časť parkovacích miest bude krytých v podlubí bytového domu, ostatné budú nekryté na pozemkoch vlastníkov bytového domu Pelargonium.

Našimi partnermi v tomto developerskom projekte sú Tatra Banka a.s. a VÚB banka a.s.

V prípade záujmu financovať kúpu nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, odporúčame kontaktovať priamo Tatra Banku a.s. alebo VÚB banku. Informáciu o kontakte na kompetentných pracovníkov v bankách získate priamo u nášho obchodníka v realitnej kancelárii alebo od nás prostredníctvom našej mailovej schránky alebo Vám môžeme dať kontakt na nášho hypotekárneho poradcu.

1.jpg
1.jpg
1.jpg

Prečo bývať v Pelargoniu

Blízkosť hlavného mesta

Bytový dom sa nachádza v srdci obce Zálesie, vzdialenej iba 18 km od úplného centra Bratislavy - Hlavného mesta.

22 moderných bytov

Ponúkame Vám 15 dvojizbových bytov, 5 trojizbových bytov a 2 apartmány v modernej novostavbe.

Prijateľné ceny

Okrem bývania v kľudnej lokalite Vám ponúkame byty za neporovnateľné ceny v porovnaní s cenami bytov v Bratislave.

Lokalita bytového domu